Shaqaalaha Taageerada Deephaven

Shaqaalaha Socdaalka Degmada

Tim Greeley
Baraha Indhoole / Araga La'aan - Degmada 112

Craig Horejsi
Bare Hanuuninta iyo Dhaqdhaqaaqa - Degmada 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Dhagoole Dhega adag
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Khabiir ku takhasusay Teknolojiyada
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Michael
Dhakhtarka Jirka
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Khabiir ku xeel dheer isgaarsiinta xagjirka ah
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Maqal-yaqaan
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Macallin Jir Ahaan Naafo u ah


Shaqaalaha Taageerada Dheeraadka ah

Maura Devanie
ELL Macalin
maura.devanie@minnetonkaschools.org
952-401-6909

Kathryn Fox
Khabiirka Akhriska
kathryn.fox@minnetonkaschools.org
952-401-6869

Howard Siegel
Lataliyaha Iskuulka
howard.siegel@minnetonkaschools.org
952-401-6900

Tina Sierra
Khabiirka Akhriska
tina.sierra@minnetonkaschools.org
952-401-6907

Jessica Thull
Shaqaalaha Bulshada
jessica.thull@minnetonkaschools.org
952-401-6908

Carol Traynor
Kalkaaliyaha Caafimaadka ee Dugsiga
carol.traynor@minnetonkaschools.org
952-401-6905


Maareeyayaasha Kiiska Gaarka ah ee Waxbarashada

Kristen Bruckschen
Guddoomiyaha Waaxda / maareeyaha kiiska
kristen.bruckschen@minnetonkaschools.org
952-401-6865

Kelsi Jans
kelsi.jans@minnetonkaschools.org
952-401-6864

Amber Larsen
amber.larsen@minnetonkaschools.org
952-401-6862

Diane Paradeau
diane.paradeau@minnetonkaschools.org
952-401-6864

LeAnne Smith
leanne.smith@minnetonkaschools.org
952-401-6867


Shaqaalaha Waxbarashada Gaarka ah

Samantha Bauchle
DAPE
samantha.bauchle@minnetonkaschools.org
952-401-6876

Natalie Hanson
Cilmi nafsiga dugsiga
natalie.hanson@minnetonkaschools.org
952-401-3117

Erin Osgood
Fududeeyaha Waxbarashada Gaarka ah
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-6863

Elizabeth Tiedemann
Istaraatiijiyadda SEL elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

Dawn Torine
Dhakhtarka Shaqada
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-6870

SSSBanner-Web

Qeybtaan

Guryaha Adeegyada Taakulaynta Ardayda