Shaqaalaha Taageerada Groveland

Shaqaalaha Socdaalka Degmada

Tim Greeley
Baraha Indhoole / Araga La'aan - Degmada 112

Craig Horejsi
Bare Hanuuninta iyo Dhaqdhaqaaqa - Degmada 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Dhagoole Dhega adag
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Michelle Makres
Khabiir ku takhasusay Teknolojiyada
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Erin Michael
Dhakhtarka Jirka
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Khabiir ku xeel dheer isgaarsiinta xagjirka ah
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Maqal-yaqaan
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Macallin Jir Ahaan Naafo u ah


Shaqaalaha Taageerada Dheeraadka ah

Donna Dahl
Shaqaalaha Bulshada ee Iskuulka
donna.dahl@minnetonkaschools.org
952-401-5558

Barb Kalczynski
ELL Macalin
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-3131

Tracey Hickey
Kalkaaliyaha Caafimaadka ee Dugsiga
tracey.hickey@minnetonkaschools.org
952-401-5610

Anne Redfern
Khabiirka Akhriska
anne.redfern@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Patty Stang
Kalkaaliyaha Caafimaadka ee Dugsiga
patricia.stang@minnetonkaschools.org
952-401-5610


Maareeyayaasha Kiiska Gaarka ah ee Waxbarashada

Molly Bodnia
molly.bodnia@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Amy Lengeling
amy.lengeling@minnetonkaschools.org
952-401-5557

Jacqueline Oakes
jacqueline.oakes@minnetonkaschools.org
952-401-5605

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Emily Walz
emily.walz@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Tricia Wollan
tricia.wollan@minnetonkaschools.org
952-401-5553


Shaqaalaha Waxbarashada Gaarka ah

Kristin Laughlin
Agaasimaha Waxbarashada Gaarka ah
kristin.laughin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Chris Cohen
DAPE
christopher.cohen@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Christine Denson
DAPE
christine.denson@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Laurie Harkness
Fududeeyaha Waxbarashada Gaarka ah
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Dawn Torine
Dhakhtarka Shaqada
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Joann Vitztum-Komanecki
Cilmi nafsiga dugsiga
joann.vitztum-komanecki@minnetonkaschools.org
952-401-5561

SSSBanner-Web

Qeybtaan

Guryaha Adeegyada Taakulaynta Ardayda