Reunions & Dhacdooyinka

Kaalandarka

Luulyo 2020
Axada Isniinta Talaadada Arbaco Khamiista Jimcaha Sabti
Qorrax, Jun 28
Isniin, Jun 29
Tue, Jun 30
Wed, Jul 1
Thu, Jul 2
Jimce, Jul 3
Sabti, Jul 4
Qorrax, Jul 5
Isniin, Jul 6
Tue, Jul 7
Wed, Jul 8
Thu, Jul 9
Jimce, Jul 10
Sabti, Jul 11
Qorrax, Jul 12
Isniin, Jul 13
Tue, Jul 14
Wed, Jul 15
Thu, Jul 16
Jimce, Jul 17
Sabti, Jul 18
Qorrax, Jul 19
Isniin, Jul 20
Tue, Jul 21
Wed, Jul 22
Thu, Jul 23
Sabti, Jul 25
Qorrax, Jul 26
Isniin, Jul 27
Tue, Jul 28
Wed, Jul 29
Thu, Jul 30
Jimce, Jul 31
Sabti, Agoosto 1

Isukeenista

Dhacdooyinka soo socda


Ku dar dhacdo

Ma haysaa kulmid ama dhacdooyin kale oo la xiriira ardayda oo aad jeceshahay in lagu daro jadwalka taariikhda? Faahfaahinta emaylka u dir alumni@minnetonkaschools.org .