Ciidamadii hore

Waxaan ku faraxsanahay macalimiinteena oo hore u ahaa halyeeyada iyo kuwa hada ka shaqeeya ciidamada qalabka sida. Waad ku mahadsantahay adeeggaaga!

Haddii adiga ama qof aad taqaanid tahay Minnetonka qalin jabiyay ama halyeey ah ama xubin militari firfircoon ah, oo aan ku qornayn hoos, fadlan buuxi foomkeena xiriirka sidaa darteed waxaan ku dari karnaa liistadan.


Qalin jabinta
Fasalka
MagacaFaahfaahin
1931 (Ka sarreeya)Melvin Colby (dhintay)Ciidan
1935Alfred John BottkeCiidan
1935 (Ka Koray)James Thomas (dhintay)Ciidan
1937 (Ka Koray)Fred Thomas (dhintay)Ciidan
1938
(Ka sareeya)
Rufus C. Jefferson (dhintay)

Ilaalada Xeebaha

1938 (Ka Koray)Harold "Jim" LeesNavy
1938 (Deephaven)Stewart Smith (dhintay)Navy
1939 (Ka sarreeya)Bob WilliamsCiidamada badda
1940
(Deephaven)
Dr. Kenneth SmithNavy
1940 (Ka sarreeya)Donald ThomasCiidan
1941
(Deephaven)
Robert Carlson
(dhintay)
Ciidanka Cirka
1941
(Deephaven)
Robert "Bob" Hullsiek (dhintay)Ciidanka Cirka
1941 (Deephaven)Benton Gerald "Tony" Johnson (dhintay)Navy
1941Leonard Koehnen (dhintay)Ciidanka Cirka
1942 (Deephaven)Hees Crosby
1942 (Deephaven)Thomas GowenIlaalada Xeebaha
1943Gale FullerIlaalada Xeebaha

1943 (Ka sarreeya)

Lee Hermann

Ciidan

1943

Kenneth Koehnen (dhintay)

Navy

1944Eugene KoehnenCiidan
1944 (Deephaven)William Dorsey Smith (dhintay)Navy
1945 (Ka sarreeya)Hugh "Oz" AreyCiidamada Cirka, Ciidamada, Badda
1945 (Ka sarreeya)Jerry GibsonNavy
1945 (Ka sarreeya)Richard Alan De Guise (dhintay)Ciidan
1945
(Ka sareeya)
Irving Johnson

Ciidan
1946John FlinkCiidan
1946George HoldenNavy
1946John E. LeeNavy, Ciidamada Cirka
1946Lee WilliamsNavy
1947 (Deephaven)

Richard Lee (dhintay)

Ciidanka Qaranka

1947John NormanCiidan
1948Carl HoffmanCiidanka Cirka
1948Gordon Koehnen (dhintay)Ciidanka Cirka
1948 (Ka sarreeya)

Lowell Jergens

Ciidanka Cirka

1948 (Ka sarreeya)

Herbert Schmidt (dhintay)

Ciidan

1948Rodney ThompsonCiidanka Cirka
1949

Ronald Bongard

Ciidanka Cirka

1949Gene R. ClappNavy, ciidan
1949 (Ka sarreeya)

Phillip "Bud" Haley

Navy

1949 (Ka sarreeya)James MoffetNavy
1949 (Ka sarreeya)Phillip "Bud" HaleyNavy
1949 (Ka sarreeya)Richard "Bud" Thomas (dhintay)Ciidan
1949Ronald BongardCiidanka Cirka


Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
1950Patrick BrickleyNavy

1950 (Deephaven)

George E. Leuer

Ciidan
1950 (Deephaven)Charles "Chuck" LobbCiidamada Cirka, Keydka Hawada
1950 (Deephaven)Donald "Don" SchuetzNavy
1950John Sommer (dhintay)Navy
1951 (Deephaven)

Virgil Andrada (dhintay)

Ciidan

1951

Jim Bingham

Navy

1951Alan ClappNavy
1951Richard Evans

Navy

1951 (Deephaven)

Russ Holman

Ciidan

1951 (Deephaven)

Tom LaHaye

Ciidan

1951Wayne Nickham

Ciidanka Cirka

1951Harlin Olannd

Ciidamada badda
1951Kent Passe

Ciidan
1951Dick PetersonNavy
1952Howard Babock
1952Walter Berg

Navy

1952Larry Spooner (dhintay)Ciidamada badda
1953Milt Brooks (dhintay)

Ciidanka Cirka

1953Arthur FredricksonNavy
1953Reginold Frost (dhintay)

1953Frank Johnson

Ciidamada badda

1953Penny Martinson (dhintay)Ciidan
1953Perry MartinsonCiidan
1953William ParsonageCiidan
1953Don Stewart

Ciidan

1954Xaqiiq DonaldCiidan
1954Patricia MeathCiidanka Cirka
1954Tom SmithCiidan
1955Carlyle (Jack) BallantineCiidamada badda
1955

Bruce Gniffke

Navy
1955Anthony McKeown

Navy

1955

Ted Sundin

Ciidanka Cirka

1955Lowell A. VetterCiidamada badda
1955Richard VosmekCiidan
1956John AnfinsenNavy
1956John DarkeCiidan
1956Richard Hanner

Navy
1956

Robert Kleven

Ciidanka Cirka

1956

David Kliefgen

Navy

1956

Carl "Bud" Kollmeyer (dhintay)

Navy
1956Douglas Kruger

Ciidanka Cirka

1956Lowell LundCiidanka Cirka
1956Dennis MooreNavy
1956Richard Mueller

Navy
1956Kenneth Nikins

Ciidan

1956

John Bradford "Brad" Reeves

Ciidamada badda

1956William "Bill" SauerCiidan
1956James Smith (dhintay)Navy
1956Ellis ThomasNavy
1957Betty (Joswick) BlodgettCiidanka Cirka
1957John BlodgettCiidanka Cirka
1957George CranbrookCiidan
1957Leroy FooteNavy
1957Ron JohnsenNavy
1957David McRae (dhintay)Navy
1957Yuusuf MoyleCiidan
1957Allan W. Rife, Sr.Ciidan
1957Allen SchneiderCiidan
1957John "Al" TiltonCiidan
1957John TiltonCiidan
1957Lloyd TroendleCiidan
1958

John Cranbrook

Ciidan
1958

David Crozier

Ciidan
1958Phil GaraghtyCiidan
1958John KleinheskelCiidamada badda
1958Jon SeirupCiidan
1958Rich ThompsonCiidanka Cirka
1959Jerry ClarkCiidamada badda

1959Joseph DeGuiseCiidamada badda

1959Alicejean (Leigh) DodsonCiidan
1959Thomas HafnerCiidamada badda
1959

Lee Hehl

Ciidanka Cirka

1959

Ciidanka Cirka

Navy
1959Gary PetersonCiidan
1959

Robert Sage

Navy
1959

John Tendall

Ciidanka Cirka

1959

Daryl Wedan

Navy

1959Thomas HafnerCiidamada badda
Fasalka qalin jabinta Magaca Faahfaahin
1960 Michael Alberg (dhintay) Ciidanka Cirka
1960 Curtis Madoow Ciidan

1960

 

 

Biil Biil

 

Ciidan
1960 Lester "Lee" Davis Ciidan
1960 Kent DO  

 

 

 

1960

James Hanner

 

Navy

 

 

 

 

1960

James Kraft

 

Navy

 

1960 Bill Naegele Ciidan
1960 Bill Oakley Navy
1960

 

Tom Penn

 

Ciidan
1960 Bob Petersen Ciidamada badda
1960 Dean Rizer Ciidan
1960 Bruce Ross Ciidan
1960 John Sorflaten Ciidanka Cirka
1960

 

Tom Tallakson

 

Ciidan
1960

 

Wayne Terry

 

Ciidamada badda

 

1960 Steve Workman Navy
1961 Bruce Adomeit Ciidan
1961 Les Allen (dhintay) Ciidan
1961

 

Bob Azarski

 

Ciidan
1961 Dan Bartsch Ciidan
1961 John Boertjens Ciidan
1961 Dan Bradford Navy, Ciidamada Cirka
1961 Francis "Butch" Colby Navy
1961 Kent Dolan Navy
1961 Jim Glover Ciidan
1961 Jim Hatch Ciidan
1961 Gary Johnson Ciidan
1961 Wayne Johnson Ciidan
1961 Steve King Navy
1961 Jim Lenhart Ciidamada badda
1961

 

Bob McClain

 

Ciidamada badda

 

1961 Mike Morgan Navy
1961 Larry Nelson Navy
1961 Stu Peterson Ciidan
1961 Larry Potter Navy
1961

 

Don Trick

 

Navy

 

1961

 

Bob Wostrel

 

Ciidan

 

1961

 

 

William Thomas
(dhintay)

 

Ciidan

 

1962 Darrel Dix Ciidan
1962 Tom Griffin Ciidan
1962

Gil Vander Ham (dhintay)

 

Ciidan

 

1962 Arthur Johnsen Ciidan
1962 Jim Johnson Ciidan
1962 Jerry Martin Ciidamada badda
1962

Dave Rodem

 

Navy
1963 Marty Benson (dhintay) Ciidamada badda
1963 Gary Richard Davis Navy
1963 Eric Eastman Navy
1963 Richard "Dick" Engebretson Navy
1963 Paul Finsness Ciidan
1963 Alan Fletcher Ciidamada badda
1963 Richard "Dick" Gerberding Navy
1963 Patrick Gorbin Ciidan
1963 Deeqda Gustafson Ciidamada badda
1963 Marc Haire Navy
1963 Lloyd Hammerstrom Ciidanka Cirka
1963 John Michael Horton Navy
1963 Daniel Langva Navy
1963 Thomas Larson Ciidan
1963 Jim McKinney Ciidan
1963 Ross Peterson Ciidamada badda
1963 Charles "Chuck" Scott Ciidan
1963 Willy Skadsberg Navy
1963 Edward Terry Ciidamada badda
1963 Bernie Teske (dhintay) Ciidamada badda
1963 Bruce Triden Navy
1963 Richard Wagner Ciidan
1963 Keith Wassmund Ciidanka Cirka
1963 James Wilson Ciidanka Cirka
Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
1964 Cuntada ciridka Ciidan
1964 Jim Bean (dhintay) Ciidamada badda
1964 Gary Blesi Navy, ciidan
1964 Jeremy "Jerry" Brown Ciidanka Cirka
1964 Jeffrey Dolan Ciidanka Cirka
1964 William Fleury Navy
1964 Mike Foty Navy
1964 Michael "Mike" George Ciidamada badda
1964 Leon Goldenman Ciidanka Cirka
1964 Bill Griffin Navy
1964 John Hallin Ciidanka Cirka
1964 John Hansen Ciidamada badda
1964 John Hegranes Ciidamada badda
1964 Thomas Hodel Ciidan
1964 Keith Johnson Navy
1964 Ronald Kohls Ciidan
1964 John A. Moorhead, Jr. Ciidan
1964 Joe Mullen  
1964 Alan Pederson Ciidamada badda
1964 Chuck Pillsbury Ilaalada Xeebaha
1964 Crosby Reay Ciidamada badda
1964 Ted Robb Ciidamada badda
1964 Jim Sherman Ciidan
1964 Michael Smegal Navy
1964 Joe Smith Navy, ciidan
1964 Steve Wolfe  
1964 Jim York Ciidan
1965 James Adsem Navy
1965 William "Bill" Armstrong Navy
1965 Dan Austin Ciidamada badda
1965 David Berscheit Navy
1965 Chris Bollis Ciidan
1965 Steven Canfield (dhintay) Ciidanka Cirka
1965 Robert Carruth Ciidan
1965 Gary Davis Navy
1965 Edeard Hewitt III Ciidan
1965 Ken FitzGerald Navy
1965 Phil Garvais Navy
1965 Sandra Strom-Gieseke Ciidanka Cirka
1965 Dale Granger (1965) Ciidan
1965 Charles "Chuck" Xaam Ciidamada Badda, Ciidamada Badda
1965 Judy Vander Ham Navy
1965 Patrick Hanily Ciidan
1965 Peter Holmgren Ciidan
1965 Harley Kester Ciidamada badda
1965 Roger Kittleson (dhintay) Ciidamada badda
1965 Terry Knutson Ciidan
1965 David Konerza Ciidanka Cirka
1965 Allen "Trey" Labatt Ciidan
1965 Terry LeDell Ciidan
1965 Dave Leitzman Ciidanka Cirka
1965 Charles "Chuck" Lundeen (dhintay) Ciidanka Cirka
1965 Don Lundman Ciidan
1965 James "Jim" Mackie Ciidanka Cirka
1965 Brian Mahin Navy
1965 Thomas McKinney Navy
1965 Ronald "Ron" Mielke Ciidanka Cirka
1965 Eugene J. Miller Ciidamada badda
1965 Raymond Olsen Ciidan
1965 Rodney Olson Ciidan
1965 Mike Olund Ciidan
1965 Ku guuleysta "Gilbert" Peirsol Ciidan
1965 Karl Petersen Navy
1965 Tom Peterson Ciidanka Cirka
1965 John Reynolds Ciidan
1965 John Ryan Ciidan
1965 Charles Rye Ciidan
1965 John Sather Ciidanka Cirka
1965 Steve Sapp Navy
1965 Robert Schneider Ciidanka Cirka
1965 David Scott Ciidamada badda
1965 Tom Selseth Ciidan
1965 Thomas "Tom" Shelton Ciidan
1965 John Simcox Navy
1965 Ed Sorenson Ciidan
1965 David Swan Navy
1965 Gary Thompson Ciidan
1965 Ray Thuftedal Ciidan
1965 Steve Troxell Navy
1965 David Walker Ciidan
1965 Bob Weber Ciidan

 

Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
1966 Cornell Anderson Ciidanka Cirka
1966 Jeffrey Agrell Ciidan
1966 Cullen Anderson Ciidan
1966 Charles Asp (John Dotseth) Ciidamada badda
1966 Linda (Heger) Baker Navy
1966 John K. Barnes Navy
1966 James "Birdie" Berscheit Ciidanka Cirka
1966 Michael "Mike" Edmondson (dhintay) Ciidamada badda
1966 Donald Gerberding Navy
1966 Daniel Xannaan Navy
1966 David Hill Ciidan
1966 Jacqueline Ellershaw Hodges Navy
1966 Michael Hoops Navy
1966 Bruce Johnson Ciidan
1966 John Kelly Ciidan
1966 Lowel Lund Ciidanka Cirka
1966 Jim Meyers Navy
1966 Mark Minkler Ciidan
1966 James Reay Ciidan
1966 Greg Rice Navy, Air National Guard
1966 Russell Schober (dhintay)  
1966 Steven Wheeler Ciidan
1966 David Workman Ciidan
1967 Jerry Bruner Ciidamada badda
1967 Robert Burton Navy
1967 Kenneth Franet (dhintay) Ciidan
1967 Michael Halleck Ciidamada badda
1967 John Hanley Navy
1967 John Kelly Ciidan
1967 Paul Laidig Ciidamada badda
1967 Arnold C. Miller Ciidan
1967 Wayne Robertson Navy
1967 Richard Segler Ciidamada badda
1967 Jan York Ciidan
1968 Steve Cobb Ciidanka Cirka
1968 Kevin Cochran Navy
1968 Geoffrey Gipson Ciidanka Cirka
1968 William M. Jones Ciidan
1968 Tommy Knopick (dhintay) Ciidan
1968 Thomas Lohstreter Navy
1968 Donald Merhar Ciidanka Cirka
1968 Jerry Moore Reserve Navy
1968 Kenneth Nelson Navy
1968 Tim Reay Ciidan
1968 James Sather Ciidan
1968 Randy Swerey Ciidan
1968 David Thomas Ciidan
1968 Patricia (Phillippi) Thompson Ciidan
1969 Steve Beckman Ciidamada badda
1969 Scott Belfry Ciidamada badda
1969 Jeff Colby Ciidan
1969 Mike Cruikshank Ciidan
1969 David Greskovics Ciidanka Cirka
1969 Dwight Johnson Ciidan
1969 Tom Kroupa Ciidan
1969 Keith Kruger Ilaalada Xeebaha
1969 Scott Lever Ciidamada badda
1969 Bob Lowe Ciidan
1969 Michael Mason Navy
1969 Dean Nephew Ciidanka Cirka
1969 Gregory G. Ogin Navy
1969 Richard Reeves Navy
1969 Drew Swanson Ciidan
1969 Paul Thour Ciidanka Cirka
Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
1970 Geoffrey Ecoff Ciidan
1970 Duane Hassig Ciidan
1970 Rufus C. Jefferson Ciidamada badda
1970 Jeffrey Kaufman Ciidan
1970 Jim Morgan Ciidan
1970 Thomas Nelson Ciidan
1971 Terry Anderson Ciidan
1971 John DeVaney Ciidanka Cirka
1971 Joy (Davis) Fruen Ciidanka Cirka
1971 Craig Gustafson Ciidan
1971 Barbara (Lush) Henderson Ciidan
1971 Kevin Kask Ciidan
1971 Gary Lehmkuhl Ciidanka Cirka
1971 Michael Meyer Ciidanka Cirka
1971 Robert Politte Ciidamada badda
1971 Paul Stadsklev Ciidan
1971 John Zimmer Navy
1972 Richard Jacobson Ciidan
1972 Raymond Johnson Navy
1972 Lindy "Paul" Leach Ciidan
1972 Peter Mann Navy
1972 Tim Mason Navy
1972 Hank Morgän

 

Ciidan
1972 Karla Peterson Navy
1972 Dale Politte Ciidamada badda
1972 Tom Timberg Ciidan
1973 Larry Brauchle Navy
1973 Todd Caster Ciidan
1973 James Conklin Ciidanka Cirka
1973 Daniel Kinzer  
1973 Craig Lankki Navy
1973 Terry Leonard Ciidan
1973 Ann (Stranik) Lund Ciidanka, Kaydka Ciidanka
1973 Michael Perrault Navy
1973 Dana Sotherlund  
1973 Michael Perrault Navy
1973 Tim Stodola Navy
1974 Barb Reeves Ciidan
1974 Carl Boertjens Navy
1974 Barbara Chase Navy
1974 Paul DeVaney Ciidanka Cirka
1974 Dave Force Ciidanka Cirka
1974 Steve Force Navy
1974 Larry Johnson Navy
1974 Shelley Kluz Ciidan
1974 Bob Sorenson Ciidan
1974 Gerald Olson Ciidamada badda
1974 Dave Osmonson Navy
1974 Scott S. Scheurich Navy
1974 Bob Sorenson Ciidan
1975 Todd Cherland Ilaalada Xeebaha
1975 Jerri Haaven Ciidan
1975 Don Hansen Ilaalada Xeebaha
1975 Jonathan "Jon" Hoaglund Ciidan
1975 Scott Hogenson Navy
1975 Jennifer (Johnson) Knutson  
1975 Paul Mara Ciidan
1975 Brad Smith Ilaalada Xeebaha
1976 Michelle Baird Ciidamada badda
1976 Jim Coe Ciidan
1976 Helen (Feichtinger) Federline Ciidan
1976 Tim Griep Ciidan
1976 Melanie (Paul) Hale Ciidan
1976 Maryan Jordan Ciidan
1976 Mickey Miller Navy
1976 Scott Reid Ciidan
1976 Tim Seifert Ciidan
1976 Steven Shermock Navy
1976 Doug Thomas Navy
1976 Richard Zuehl Ciidamada badda
1977 Pam Dvorak Ciidan
1977

Doug Hansen

Navy
1977 Bruce Benton David Johnson (dhintay)

 

Navy
1977 James Kaufman Ciidamada badda
1977 Mike Shields Navy
1978 Larry Fraser Ciidanka Cirka
1978 Doug Haugen Kaydka Ciidanka
1978 Rich Holcomb Navy
1978 Stephen Kingston Ciidamada Badda Mareykanka
1978 Mike McGuire Ciidanka Cirka
1978 Jeffrey S. Sears Ciidan
1978 Terrance Smith Navy
1978 David Wells Navy, Ciidamada Cirka
1979 Brad Brooks Ciidan
1979 Ricardo Brooks Ciidamada badda
1979 Nancy (Bittermann) Brown Navy
1979 Robert Clayborne Ciidamada badda
1979 Brent Flaskerud Navy
1979 Elizabeth "Betsy" Holt (dhintay) Ciidanka Cirka
1979 Brad Johnson Ciidamada badda
1979 Terry Kelly Ciidamada badda
1979 Kurt Shaddrick Ciidanka Cirka
1979 Alan Winters Ciidan
Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
1980 Tamara (Wells) Azuras Navy
1980 Marty Backus Ciidan
1980 David Chinander Ciidanka Qaranka ee Hawada
1980 Bill Force Ciidanka Cirka
1980 Jim Kinzer Ciidanka, Kaydka Ciidanka
1980 James Kohnke Navy
1980 John Lane Ciidamada badda
1980 Donald Olson Ciidanka Cirka
1980 Brian Pigg Ciidamada Badda Mareykanka
1980 Steven Raby Ilaalada Xeebaha Mareykanka
1980 James P. Sarafolean II Navy
1980 Michael Wahl Ciidan
1980 Anthony Woitalla Ciidamada Cirka, Ciidamada
1981 Carl Martin Andersen Ciidan
1981 Tomas Anderson Ciidanka Cirka
1981 Donald Babitz

 

Ciidamada badda

 

1981 Bill McCloskey Navy
1981 Robert A. Moran Ciidamada badda
1981 Bill Force Ciidanka Cirka
1981 David Huntington Ciidan
1981 Jeff Kinzer Ciidan
1981 David Schmidt

 

Ciidan
1982 Michael Brinkhaus Ciidanka Cirka, Ilaalada Hawada
1982 Brett Brooks Ciidan
1982 Jay R. Cherland Navy
1982 Cathy Cornish Ciidanka Cirka
1982 Carter Fairfield Ciidamada badda
1982 Michael Glaccum Ciidanka Cirka
1982 Maryan Lund Ciidanka Cirka
1982 Jeff Meyers Ciidanka Cirka
1982 Ted Miller Ciidan
1982 Todd Nicholson Navy
1982 Daniel Ott Navy
1982 Bradley Rosenberger Navy
1982 Scott Shepard Navy
1982 Erik Simonson  
1982 Daniel Svardal Ciidan
1982 Peter Turner Navy
1982 John J. Ziegler III Ciidanka Cirka
1983 Susanne Aspley Ciidan
1983 Alan Tollefson Ciidanka Cirka
1983 Layne Beckman Ciidan
1983 Duncan Clyborne Ciidan
1983 Dean Graupmann Ciidan
1983 Paige Green Ciidamada badda
1983 Tom Klouda Keydka Ciidanka
1983 Mark Oswald Navy
1983 Monetta Plassmeyer Navy
1983 Alan Tollefson Ciidanka Cirka
1984 Daniel Larson Ciidamada badda
1984 Robert Gunderson Ciidanka Cirka
1984 Daniel Larson Ciidamada badda
1985 Deborah (Huber) Ford  
1985 Chuck Frizelle Navy
1985 Jens Gotthardsen Ciidamada deenishka
1985 Jeffrey Greenlee Ciidan
1985 David Meyers Ciidanka Cirka
1985 Ryan Opel Ciidan
1985 Eugene Stauber Ciidan
1986 Kristoffer K. Cox Ciidanka Cirka
1986 Jeff Renlund Navy
1986 Juli (Wolter) Gempler Navy
1986 Leo Moreno Ciidanka Cirka
1987 James Garrigan Ciidanka Cirka
1987 Joel Johnson Navy
1987 Perry Meyer Navy
1987 Ross Olin Navy
1987 Mark Scholle Ciidan
1987 Lane Sherman Navy
1987

Scott Shipstad

 

Navy
1987 Lisa Walz Navy
1988 Jim Cochran Ilaalada Xeebaha
1988 Tim Wood Navy
Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
1990 Ned Bruce Mareexaan
1990 Justin Eisel Ciidan
1990 William Houston Navy
1990 Brett Menne Navy
1990 Danielle Yar Ciidamada badda
1990 Susan (Sponagle) Moffet Navy
1990 Keri (Schreiber) Singleton Ciidanka Cirka
1990 Dave Thul Ciidanka Qaranka
1990 Keri (Schreiber) Singleton Ciidanka Cirka
1991 Jeremy Bowers Navy
1991 Corby Koehler Ciidanka Qaranka
1992 Anthony Ardito Navy
1992 Jacques Baumer Ciidanka Cirka
1992 Michael Hawley Ciidan
1992 Jamie Kruger Keydka Ciidanka
1992 Matt LeBrun Ciidanka Qaranka
1992 Jeremy Meyer Ciidamada badda
1992 John Morrison Ciidanka Qaranka
1992 Matthew Wisdomgarver Ciidan
1992 Ken Witschorik Ciidan
1992 Kurt Witschorik Ciidan
1993 Scott Barnacle Ciidanka Cirka
1993 Michael Edwards Ciidanka Qaranka
1994 Keith Barnacle Ciidanka Cirka
1994 Justin Brisley Navy
1994 Daniel Dvorak Ciidanka Cirka
1994 Andrew Hachtman Ciidan
1995 Scott Hedtke Navy
1995 Todd Johnson Ciidan
1995 Ben Osborn Ciidan
1995 Jody (Brandt) Pederson Ciidamada badda
1995 Mike Ringer Ciidanka Cirka
1995 Kristina Schobey Ciidan
1996 Geoffrey Zahn Ciidanka Cirka
1996 Sam Erwin Ciidamada badda
1996 Scott Gerling Ciidan
1996 Jim Panacopolous Ciidanka Cirka
1996 Ryan Richard Navy
1996 Brandon Thompson Navy
1997 Ryan Ambrose Ciidanka Cirka
1997 Andrew Flor Navy
1997 Jennifer Kreisler Navy
1997 Chad Shenk Ciidanka Cirka
1997 Heather Sweetser Ciidan
1998 Kyle Fransdal Ciidanka Cirka
1998 Aadam Rislund Ciidamada badda
1999 Mike Ayotte Ciidan
1999 Elizabeth (Follese) Fransdal Ciidanka Cirka
1999 Elizabeth (Baresch) Hargrove Ciidanka Cirka
1999 Jeff Mathiowitz Ciidanka Qaranka
1999 Brian Mosley Ciidamada badda
1999 Edmund Nevin Ciidamada badda
1999 Kathleen (Mattson) Sharpe Ciidan
1999 Gary Slater Ciidamada badda
1999 Matt Thompson Ciidan

 

Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
2000 Steven Camp Ciidamada badda
2000 Sean Engel Navy
2000 Matthew Lommel Ciidan
2000 Kellen "Casey" McDonald Ciidanka Qaranka
2000 Peter Norgaard Navy
2000 Sara (Ciid) Dheriga Ciidanka Qaranka
2000 Matthew Radde Ciidamada badda
2000 Ross Stadsklev Ciidan
2001 Bill Ayotte Ciidan
2001 Casey Campbell Ciidan
2002 Stein Thorbeck Ciidan
2002 Karen Waldorf Ciidan
2003 Jeremy Hamilton  
2003 Wade Radde Ciidamada badda
2003 Peter Shenk Ciidanka Cirka
2004 Liz (Ayotte) Baxter Ciidan
2004 Tyler Gustafson Navy
2004 Jordan Helgesen Ciidamada badda
2004 Michael Kerber Ciidamada badda
2004 Andrew McDonald Ciidan
2004 Robert Wold Ciidamada badda
2006 Kelly Fischer  
2006 Jonathan Owens Ciidamada badda
2007 Daniel Carbonneau Ciidamada badda
2007

Cory Johnson

 

Navy
2007

Bobby Miller

 

Ciidamada badda
2007

 

Christopher Shortreed

 

 

Ciidamada badda
2007 Timothy Shortreed Ciidamada badda
2008 Austin Lang Ciidanka Cirka
2009 Daniel Benedict Ciidamada badda
2009 Dat Quan Dang Ciidan
2009 Greyson Hensley Ciidan
2010 Alex Altricher-Lattner Ciidamada badda
2010 Alexander J. Berger Ciidan
2010 Mike McCullum Ciidamada badda
2011 Kristian Edson

 

Ciidanka Cirka
2011

Kamiko Higashi

 

Navy
2012 Matthew Hager Ciidan
2012 Kaia Hanks Ciidamada badda
2012 Thomas Krantz Kaydka Ciidanka
2013 Justin Boyle Navy
2014 Wilson (Wil) Brown Ciidamada badda
2014 Drew Julius Navy
2014 Duncan Reed Johnson Badda
2015

Evi Kahana

 

Ciidan
2015 Connor McDoanld Ciidanka Cirka
2015 Michael Mingus Ciidanka Militariga
2015 Carter Torres Navy
2016 Nuux Dejewski Ciidanka Militariga
2016 Yuusuf Einhorn Ciidamada badda
2016 Madison Gagnon Ciidan
2016 Ben Gallentine Ciidanka Cirka
2016 Benjamin Johnson Ciidanka Cirka
2016 Nikkoamor Losey  
2016 Josephine "Joey" Lowden Ciidan
2016 Ben Olson Ciidamada badda
2016 Maddy Sangma Navy
2016 Alexander Stamboldjiev Ciidamada badda

2016

Tanner Wald

 

Ciidan
2016 Kyle Wipf Ciidanka Cirka
Qalin jabinta
Fasalka
Magaca Faahfaahin
     
2017 Grace Bakala Ciidan
2017 Bud Harris Navy
2017 Don Lemke  
2017 Quinne Johnson Ciidanka Mareykanka
2017 James Lemke  
2017 Tim McHale  
2017 Larry Opfer  
2017 Clifford Charles Sampson Navy
2017 James West Sampson Navy
2017 Cole Shipman Navy
2018

Liam Arnar

Ciidanka Qaranka ee Hawada
2018 Henry Bixler Navy
2018 Tyler Fahning Navy
2018

Logan Gallagher

Ciidanka Cirka
2018

Java Gordon

Ciidanka Qaranka

2018

Yacquub Hagen

Ciidanka Qaranka

2018 Sarah Riviere Herzan Ciidanka Qaranka
2018

James Jorde

Ciidanka Qaranka

2018 Mac Karrick  
2018

Devon Kendall

Ciidanka Cirka
2018 Alanna Julius Navy
2018

Nicholas Lowden

Ciidan
2018 Sarah O'Connor  
2018 Olivia Pfaendtner  
2018 Wabiga Megan Ciidanka Qaranka
2018 Olivia Rey  
2018

Annika Shipstad

Navy
2018 Jared Simmer Ciidanka Qaranka
2018

Keyonté Talley

Ciidanka Cirka
2018

Samuel Venjohn

Ciidanka Cirka
2018

Zachery Wallace

Ciidamada badda
2019 Suzanne Muench Ciidan
Kaydka
2019
Aidan Oestreich Kaydka Ciidanka Mareykanka
2019 Anders Raichert Ciidanka Cirka
2019 Jared Simmer Ciidanka Qaranka
2019 Ethan Taddy Ciidanka ROTC
2019 Matthew Kickhafer Ilaalada Xeebaha
2019 Nathan Olmsted Ilaalada Xeebaha