Nala soo xiriir

The Family Helpdesk is designed to assist families with any technology related question and can be reached via email at family.helpdesk@minnetonkaschools.org and by phone at 952-401-5123.

For some requests it may be most appropriate to contact your child's Media Specialist.


DugsiMedia SpecialistTelefoonEmayl
Nadiifi Springs Elementary

Tiffany Miley

952-401-6998Tiffany.Miley@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose ee Deephaven

Kelli Whiteside

952-401-6874Kelli.Whiteside@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose ee Excelsior

Erin Carcamo

952-401-5696Erin.Carcamo@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose ee Groveland

Colleen Small

952-401-5591Colleen.Small@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose Minnewashta

Shelly Traver

952-401-5531

Shelly.Traver@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose Heerka Sare

Melinda Barry
952-401-5414Melinda.Barry@minnetonkaschools.org

Dugsiga Dhexe Bariga

Jane Zins
952-401-5231Jane.Zins@minnetonkaschools.org

Dugsiga Dhexe WestJane Zins952-401-5322Jane.Zins@minnetonkaschools.org
Dugsiga Sare ee Minnetonka

Ann Kaste

952-401-5893

Ann.Kaste@minnetonkaschools.org


Qeybtan

Kheyraadka teknolojiyada

Fur xiriiriyaha hoose si aad u aragto tilmaamaha ardayda iyo waalidiinta oo ku saabsan aaladaha teknolojiyadda loo isticmaalo e-barashada ee Minnetonka.

Eeg Tilmaamaha Farsamada

Nala soo xiriir

Ku soo gudbi su'aalaha iyo jawaab-celinta khadka tooska ah oo jawaab uga hel hal maalin shaqo gudaheeda adoo adeegsanaya caawimaadda teknolojiga Qoyska.

Caawimaada Qoyska