Nala soo xiriir

Helpdesk Qoyska waxaa loo sameeyey si ay u caawiyaan qoysaska su'aal kasta technology la xiriira oo lagu tagi karaa via email ugu family.helpdesk@minnetonkaschools.org iyo telfoon ee 952-401-5123.

Codsiyada qaarkood waxaa laga yaabaa inay ugu habboon tahay inaad la xiriirto Khabiirka Warbaahinta ee ilmahaaga.


IskuulkaKhabiirka WarbaahintaTelefoonEmail
Clear Springs Hoose

Tiffany Miley

952-401-6998Tiffany.Miley@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose ee Deephaven

Kelli Caddaan

952-401-6874Kelli.Whiteside@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose ee Excelsior

Erin Carcamo

952-401-5696Erin.Carcamo@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose Groveland

Colleen Yar

952-401-5591Colleen.Small@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose Minnewashta

Shelly Traver

952-401-5531

Shelly.Traver@minnetonkaschools.org

Dugsiga Hoose Sare

Melinda Barry
952-401-5414Melinda.Barry@minnetonkaschools.org

Dugsiga Dhexe Bariga

Jane Zins
952-401-5231Jane.Zins@minnetonkaschools.org

Dugsiga Dhexe GalbeedJane Zins952-401-5322Jane.Zins@minnetonkaschools.org
Dugsiga Sare ee Minnetonka

Ann Kaste

952-401-5893

Ann.Kaste@minnetonkaschools.org


Qeybtaan

Kheyraadka Teknolojiyada

Fur iskuxirka hoose si aad u aragto tilmaamaha ardayda iyo waalidiinta aaladaha tikniyoolajiyadda ee loo adeegsado elektaroonigga ee Minnetonka.

Eeg Tilmaamaha Tech

Nala soo xiriir

U soo gudbi su'aalaha iyo jawaab celinta khadka tooska ah waxaadna ku heli doontaa jawaab hal maalin ganacsi gudahood adoo adeegsanaya Family Technology Helpdesk.

Khadka Caawinta Qoyska