Nala soo xiriir

Helpdesk Qoyska waxaa loo sameeyey si ay u caawiyaan qoysaska su'aal kasta technology la xiriira oo lagu tagi karaa via email ugu family.helpdesk@minnetonkaschools.org iyo telfoon ee 952-401-5123.

Codsiyada qaarkood waxaa laga yaabaa inay ugu habboon tahay inaad la xiriirto Khabiirka Warbaahinta ee ilmahaaga.

Iskuulka Khabiirka Warbaahinta Telefoon Email
Clear Springs Hoose

 

Tiffany Miley

952-401-6998 Tiffany.Miley@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Hoose ee Deephaven

 

Kelli Caddaan

952-401-6874 Kelli.Whiteside@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Hoose ee Excelsior

 

Erin Carcamo

 

952-401-5696 Erin.Carcamo@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Hoose Groveland

 

Colleen Yar

952-401-5591 Colleen.Small@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Hoose Minnewashta

 

Shelly Traver

952-401-5531

 

Shelly.Traver@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Hoose Sare

 

Melinda Barry 952-401-5414 Melinda.Barry@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Dhexe Bariga

 

Jane Zins 952-401-5231 Jane.Zins@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Dhexe Galbeed Jane Zins 952-401-5322 Jane.Zins@minnetonkaschools.org
Dugsiga Sare ee Minnetonka

 

Molly Keogh

952-401-5860 molly.keogh@minnetonkaschools.org


Qeybtaan

Kheyraadka Teknolojiyada

Fur iskuxirka hoose si aad u aragto tilmaamaha ardayda iyo waalidiinta aaladaha tikniyoolajiyadda ee loo adeegsado elektaroonigga ee Minnetonka.

Eeg Tilmaamaha Tech

Nala soo xiriir

U soo gudbi su'aalaha iyo jawaab celinta khadka tooska ah waxaadna ku heli doontaa jawaab hal maalin ganacsi gudahood adoo adeegsanaya Family Technology Helpdesk.

Khadka Caawinta Qoyska