Nala soo xiriir

Xidhitaanka rinjiyeynta midabka leh oo aan caadi ahayn

Saacadaha: 8 subaxnimo ilaa 4 galabnimo
Cinwaanka Dhismaha: Xarunta Waxbarashada Bulshada ee Minnetonka, 4584 Vine Hill Road, Deephaven MN 55331
Xafiiska Barnaamijka: Qolka MCEC 202
Kaaliyaha barnaamijka: Beth Grover 952-401-6806
Fakis: 952-401-4022
Khadka ugu weyn ee MCEC : 952-401-6800
Imaanshaha / Caafimaadka: 952-401-5993
Gaadiidka: 952-470-5366

Tilmaamaha: Laga soo bilaabo isgoyska 494 iyo Hwy 7, qaado Hwy 7 galbeed 3.7 mayl; U leexo dhanka woqooyi (midig) dhanka Vine Hill Road. MCEC waxay ku taal bidixdaada qiyaastii 1.5 mayl waqooyi dhanka Vine Hill Road. MCEC waa dhismaha ugu horreeya ee bidixda bidix.

 

Shaqaalaha Taageerida Ed ee Gaarka ah ee Caruurnimada Hore

Hogaaminta

Angie Kleinedler
Isuduwaha ECSE
angela.kleinedler@minnetonkaschools.org
952-401-6808


Maareeyayaasha Xaalada (3 illaa 5-sano-jir)

Xannaan Cumrud
hannah.cumrud@minnetonkaschools.org
952-401-4163

Madalyn Daven
madalyn.daven@minnetonkaschools.org
952-401-6807

Krisana Hoff
krisana.hoff@minnetonkaschools.org
952-401-4154

Jennifer Japinga
jennifer.japinga@minnetonkaschools.org
952-401-5536

Lauren Johnsen
lauren.johnsen@minnetonkaschools.org
952-401-6803

Tara LaClaire
tara.laclaire@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Maddie Schinke
madeline.schinke@minnetonkaschools.org
952-401-4162


Maareeyayaasha Kiiska Waxkaqabadka Hore

Rochelle Brown
rochelle.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5984

Nancy Nelsen
nancy.nelsen@minnetonkaschools.org
952-401-5996

Aleesha Berndt
aleesha.berndt@minnetonkaschools.org
952-401-4151

Kari Underwood
kari.underwood@minnetonkaschools.org
952-401-4155


Shaqaalaha Taageero Dheeraad ah

Tara LaClaire
Fududeeyaha Kheyraadka Qoyska / Dhakhtarka Shaqada
tara.laclare@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Kathryn Prell
Dhakhtarka shaqada
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Ann Foss
Kalkaalisada Dugsiga
ann.foss@minnetonkaschools.org
952-401-5992

Kristen Laffe-Thao
Istaraatiijiyadda SEL
kristen.laffe-thao@minnetonkaschools.com
952-401-8114

Dawn Torine
Dhakhtarka shaqada
subax.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5997