Nala soo xiriir

U-dhowaanshaha midab sawir aan midab lahayn

Saacadaha: 8 subaxnimo ilaa 4 galabnimo
Cinwaanka Dhismaha: Xarunta Waxbarshada Beesha Minnetonka, 4584 Vine Hill Road, Deephaven MN 55331
Xafiiska Barnaamijka: Qolka MCEC 202
Kaaliyaha Barnaamijka: Beth Grover 952-401-6806
Fakis: 952-401-4022
Khadka Main ee MCEC : 952-401-6800
Imaanshaha / Caafimaadka: 952-401-5993
Gaadiidka: 952-470-5366

Tilmaamaha: Laga bilaabo isgoyska 494 iyo Hwy 7, qaado Hwy 7 galbeed 3.7 mayl; u leexo woqooyi (midig) wadada Vine Hill Road. MCEC waxay bidixdaada ugu jirtaa qiyaastii 1.5 mayl woqooyi dhanka Vine Hill Road. MCEC waa dhismaha iskuulka ugu horeeya bidix.

 

Shaqaalaha Taageerada Gaarka ah ee Ed ee Caruurnimada Hore

Hogaaminta

Angie Kleinedler
Isuduwaha ECSE
angela.kleinedler@minnetonkaschools.org
952-401-6808


Maareeyayaasha Kiiska (3 illaa 5 sano jir)

Hannah Cumrud
hannah.cumrud@minnetonkaschools.org
952-401-4163

Madalyn Daven
madalyn.daven@minnetonkaschools.org
952-401-6807

Krisana Hoff
krisana.hoff@minnetonkaschools.org
952-401-4154

Jennifer Japinga
jennifer.japinga@minnetonkaschools.org
952-401-5536

Lauren Johnsen
lauren.johnsen@minnetonkaschools.org
952-401-6803

Tara LaClaire
tara.laclaire@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Maddie Schinke
madeline.schinke@minnetonkaschools.org
952-401-4162


Maareeyayaasha Kiiska Faragelinta Hore

Rochelle Brown
rochelle.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5984

Nancy Nelsen
nancy.nelsen@minnetonkaschools.org
952-401-5996

Aleesha Berndt
aleesha.berndt@minnetonkaschools.org
952-401-4151

Kari Underwood
kari.underwood@minnetonkaschools.org
952-401-4155


Shaqaalaha Taageerada Dheeraadka ah

Tara LaClaire
Fududeeyaha Kheyraadka Qoyska / Daaweeyaha Shaqada
tara.laclare@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Kathryn Prell
Dhakhtarka Shaqada
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Ann Foss
Kalkaaliyaha Caafimaadka ee Dugsiga
ann.foss@minnetonkaschools.org
952-401-5992

Kristen Laffe-Thao
Istaraatijiyad SEL
kristen.laffe-thao@minnetonkaschools.com
952-401-8114

Dawn Torine
Dhakhtarka Shaqada
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5997