Nala soo xiriir

Fadlan la xiriir shaqaalaheena wixii su'aalo ah ee la xiriira Adeegyada Nafaqada ee Minnetonka.

Xiriirka Xafiiska Degmada

Magaca Telefoon Emayl
Jane Bender, Horjoogaha 952-401-5048 jane.bender@minnetonkaschools.org

Kristen Turnblad, Kaaliyaha kormeeraha

952-401-5034

kristen.turnblad@minnetonkaschools.org

Xiriirka Iskuulka

Dugsi Magaca Telefoon Emayl
Nadiifi Biyo

 

Patti West

 

952-401-6931 patrice.west@minnetonkaschools.org

 

Deephaven Rosemary Sparkman 952-401-6880 rosemary.sparkman@minnetonkaschools.org
Ka sareeya

 

Valerie Nelson

 

952-401-5628 valerie.nelson@minnetonkaschools.org

 

Garka

 

Maryan Hauge

 

952-401-5580 mary.hauge@minnetonkaschools.org

 

Minnewashta

 

Zina Hilgers 952-401-5548 zina.hilgers@minnetonkaschools.org

 

Dhismeyaasha Dhaadheer

 

Diane Cody

 

952-401-5413 diane.cody@minnetonkaschools.org

 

Dugsiga Dhexe Bariga

Amy LaGrange

952-401-5218 amy.lagrange@minnetonkaschools.org
Dugsiga Dhexe West Deneen Vanek 952-401-5321 deneen.vanek@minnetonkaschools.org

Dugsiga Sare ee Minnetonka

Deynta Waldenmaier 952-401-5917 deborah.waldenmaier@minnetonkaschools.org